• Schild Groot assortiment uit eigen voorraad
  • Schild Gratis verzending v/a 100,-
  • Schild 12 maanden garantie!
  • Schild Voor 15:00 uur is morgen in huis
  • Schild Niet goed = geld terug!
  • Schild Eigen technische dienst
ICT Waarborg Thuiswinkel Waarborg

Veilige betaling:

Onze veilige betaling

Met SSL certificaat

U kunt bij ons betalen met:
Giropay
PayPal (Bij het afrekenen met PayPal kunt u voor de optie Achteraf Betalen kiezen. Bij het afronden van uw aankoop betaalt PayPal de verkoper voor u en wordt het geld pas na 21 dagen van uw bankrekening afgeschreven).
Overboeking
MisterCash/Bankcontact
iDeal
Gespreid betalen IN3 maanden (mogelijk bij besteding vanaf € 200,-)

Een bestelling plaatsen bij Laptops4all: 

  • Advies en hulp bij kiezen

    Wij geven u graag advies zodat de beste keuze kan worden gemaakt. Chat met ons via de website als wij online zijn of bel ons gerust op 035-6284312 (niet op wo) mailen kan naar info@laptops4all.nl 

  • Bestelling plaatsen

    Bestellen bij laptops4all gaat snel en simpel.

  • Ons bestelproces bestaat uit een paar simpele stappen.

    U selecteert uw product(en) en klikt op de button "bestellen" of "in de winkelwagen" - doorgaan naar betalen -

          u vult uw adres gegevens in - dan uw verzendmethoden - dan betaalmethoden - dan op afrekenen. U ontvangt direct een ontvangstbevestiging en krijgt vervolg email over de status van uw bestelling.